Verskil tussen weergawes van "Dimli"

16 grepe verwyder ,  3 jaar gelede
geen wysigingsopsomming nie
k (Robot: standardiseer inskrywing)
{{-=af-=}}
{{-af-s.nw-|Dimli|-}}
 
 
{{-arab-}}
: دِمْلِي
 
{{-s.nw-}}
 
{{-kode-}}
:*ISO/DIS 639-3: diq
:*SIL: DIQ
 
{{-wisv-wissel}}
:[[Dimili]]
 
:*{{fr}}: {{vert|fr|dimli}}
:*{{kmr}}: {{vert|ku|Dimilî}}
:* {{ckb}}: {{vertxx|ku|Dimilî|دملی}}
:*{{ru}}: {{vertxx|ru|dimili|димили}}
{{vert-mid}}
{{vert-onder}}
 
{{-=de-=}}
 
{| style="float:right; border:1px solid #AAAAAA; border-collapse:collapse; margin-left:0.5em; margin-bottom:0.5em;" rules="all" cellpadding="3" cellspacing="0"
|-
| bgcolor="#F4F4F4" | '''[[hulp:nominatief|Nominatief]]'''
| '''Dimli''' {{n}} || '''das Dimli'''
|-
| bgcolor="#F4F4F4" | '''[[hulp:genitief|Genitief]]'''
| Dimli || des Dimli
|-
| bgcolor="#F4F4F4" | '''[[Hulp:datief|Datief]]'''
| Dimli || dem Dimli
|-
| bgcolor="#F4F4F4" | '''[[hulp:akkusatief|Akkusatief]]'''
| Dimli || das Dimli
|}
 
{{-n-}}
 
{{-uitspraak-}}
:'n Wes-Iraanse taal.
 
{{-wisv-wissel}}
:[[Dimili]]
 
:*{{fr}}: {{vert|fr|dimli}}
:*{{kmr}}: {{vert|ku|Dimilî}}
:* {{ckb}}: {{vertxx|ku|Dimilî|دملی}}
:*{{ru}}: {{vertxx|ru|dimili|димили}}
{{vert-mid}}
{{vert-onder}}
 
{{-=en-=}}
{{-en-s.nw-|
nominatief enkelvoud =
:'n Wes-Iraanse taal.
 
{{-wisv-wissel}}
:[[Dimili]]
 
:*{{fr}}: {{vert|fr|dimli}}
:*{{kmr}}: {{vert|ku|Dimilî}}
:* {{ckb}}: {{vertxx|ku|Dimilî|دملی}}
:*{{ru}}: {{vertxx|ru|dimili|димили}}
{{vert-mid}}
{{vert-onder}}
 
{{-=nl-=}}
{{-nl-s.nw-|Dimli {{n}}|-||}}
 
{{-n-}}
 
{{-uitspraak-}}
:*{{fr}}: {{vert|fr|dimli}}
:*{{kmr}}: {{vert|ku|Dimilî}}
:* {{ckb}}: {{vertxx|ku|Dimilî|دملی}}
:*{{ru}}: {{vertxx|ru|dimili|димили}}
{{vert-mid}}
49 575

wysigings